Entegre Group http://www.temizliksirketi.com.tr Temizlik Şirketleri arasında hizmet veren Entegre Group Temizlik Firması, profesyonel ekip ve ekipman ile Temizlik Şirketi hizmetleri sunuyor. Sat, 02 Mar 2019 23:06:43 +0000 tr hourly 1 https://wordpress.org/?v=5.2.4 Güneş Paneli Temizliği – Güneş Paneli Temizlik Şirketleri http://www.temizliksirketi.com.tr/gunes-paneli-temizligi/ http://www.temizliksirketi.com.tr/gunes-paneli-temizligi/#respond Sun, 27 Jan 2019 20:45:32 +0000 http://www.temizliksirketi.com.tr/?p=5052 Günümüzde yenilenebilir enerji yöntemleri hızla artmakta ve uygulama sahaları genişlemektedir. Bunlardan en öne çıkan üretimlerden biri de güneş enerjisini kullanarak elektrik üretmektir. Güneş enerji panellerinin düzenli aralıklarla işinde uzman bir temizlik ekibi tarafından temizlenmesi verimliliğini artırarak daha fazla elektrik üretimi sağlayacaktır. Bu da size panel temizliği için ayırdığınız bütçenin amorte edilmesi anlamına gelmektedir. Güneş paneli […]

Güneş Paneli Temizliği – Güneş Paneli Temizlik Şirketleri yazısı ilk önce Entegre Group üzerinde ortaya çıktı.

]]>
Günümüzde yenilenebilir enerji yöntemleri hızla artmakta ve uygulama sahaları genişlemektedir. Bunlardan en öne çıkan üretimlerden biri de güneş enerjisini kullanarak elektrik üretmektir.
Güneş enerji panellerinin düzenli aralıklarla işinde uzman bir temizlik ekibi tarafından temizlenmesi verimliliğini artırarak daha fazla elektrik üretimi sağlayacaktır. Bu da size panel temizliği için ayırdığınız bütçenin amorte edilmesi anlamına gelmektedir.
Güneş paneli konusunda tecrübeli gerekli temizlik ekipmanlarını bünyesinde bulunduran temizlik şirketleri size bu konuda gerekli desteği verecektir. Entegre Group Temizlik Şirketi olarak bizler Türkiye geneli güneş paneli temizliği hizmeti sağlamaktayız.

Ülkemizin yıllık güneşlenmesi gün sayısı Dünya ülkeleri ile mukayese edildiğinde oldukça iyi bir durumda olduğumuz görünmektedir.
Gelişen teknoloji ile birlikte birim alandan daha fazla verim elde edilmekte, üretim maliyetlerinin düşmesi ile daha ekonomik sistemler kurulabilmektedir.

Güneş paneli

Güneş paneli temizliği yaparken

Ülkemizin önemli cari açık kaynağı olan enerji maliyetlerinin azaltılması için Devletimiz son yıllarda bu durumun değiştirilmesi için gerekli olan yasal değişlikleri yerine getirmeye başlamış olup, bu devam ettirilerek bireysel kullanıcılarında yararlanması için de gerekli olan teşviklerin hazırlıklarına başlamıştır.

Güneş enerjisi üretimi için kurulan sistemler ve yapıları bireysel ve kurumsal olarak ikiye ayırmak incelememiz için daha sağlıklı olacaktır. Bireysel kullanıcılar daha çok Ev, İşyeri veya Fabrika bina çatılarını ( Düz yüzey olduğu için ) kullanmakta olup, çoklu panel ve grup paneller olarak sıralanmaktadır.

Kurumsal üreticiler ise daha çok tarla ve açık alanlarda sıralı olarak dizilmiş panel sistemleri ile üretim yapmaktadır.
Buda bize farklı üreticilere farklı yöntemlerle temizlik hizmeti çözümü üretmek gerekliliği sunmaktadır. Sonuç olarak bir alana kurulan sistemler zamanla toz, kir, polen vb. etmenler ile verim düşüklüğü yaşamaktadır. Tozun panel üzerinde toplanması ile güneş ışınlarının geçişi azalmakta, oluşan bu katmanın micron yüksekliği ile üretim miktarında kayıplar yaşandığı bilimsel makalelere konu olmuştur. Bunu aşmanın en ekonomik yönetimi ise düzenli temizlik yapmaktır. Dünyada Türkiye’den önce bu alanda elektrik üretimi yapmaya başlayan ülkelerde bu soruna farklı tasarımlar ile farklı çözümler üretilmiştir.

Güneş enerji panellerinin temizliğinde aşağıda da bahsettiğimiz gibi 3 farklı temizlik sistemi uygulamaktayız. Şirketimiz güneş enerji panelleri temizliğini ve istenildiğinde bünyemizde barındırdığımız teknik ekibimiz tamir ve panel değişimlerini de yapmaktayız.
Açık alanda bulunan güneş panellerinin etrafındaki yapani otların temizliğini de profesyonel bir şekilde düzenli aralıklarla yapılmaktadır.

Güneş Paneli Temizliğini Nasıl Yapılıyor? Entegre Group Videolu Güneş Paneli Temizliği

Çalışanlarımızca yapılan alt taraftaki videomuz ile kullanmış olduğumuz sistemler hakkında fikir edinebilirsiniz. Güneş paneli temizliği için iletişim sayfamızdan ulaşabilir, fiyatlandırma ve tüm merak ettikleriniz hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Manuel Olarak Kullanılan Temizlik Sistemleri

Yukarıda belirtilen ev ve işyeri içi kurulmuş güneş enerji paneli temizliği için kullanışlı olan sistemdir. Şebeke suyunun bir arıtma ünitesinden geçirilerek, Fotovoltaik paneller çoklu ve bir arada ise basınçlı su makinesi ile , Fv paneller sıralı ise basınçlı makineye gerek kalmadan yüksek alan cam temizliğinde kullanılan teleskoplar ile fırçalanarak yapılmaktadır. İnsan gücü ile yapılan bu işlemin özelliği değişik bina ve çatı sistemlerine rahatlıkla kullanılabilmesidir. Temizlik işlemini yapan firma ve çalıştırdığı personel işinin ehli kişilerden seçilmelidir. Kullandığımız araç ve gereçler her türlü arazi ve yapılarda bulunan Fotovoltaik panellerin temizliğini çok kısa sürede yapmaktayız.

Yarı Otomatik Temizlik Sistemleri İnsan Gücünü Daha Az Kullanan Sistemler

Dünyada tarla veya açık alanlara kurulan kurumsal güneş eneji panellerinin açık alanda olmasından kaynaklanan kirlenmesini düzenli yapılmasını sağlayan sistemdir. Sıralı kurulan panellerin üzerinde çalışan sistem karşılıklı iki kişinin makineyi FV panel üzerinde itmesi ile kullanılır. Burada da su bir arıtma ünitesinden geçirilir, hortum vasıtası ile makineye aktarılır. Makine üzerinde olan silindir veya disk fırçaları aktarılan su, fırçaların dönmesi ile toz ve kir FV panel üzerinden uzaklaştırılır. Burada gerekli olan ekipmanların alanın büyüklüğü sebebi ile daha profesyonel ve daha büyük ebatlarıdır. Suyu arıtacak sistem kimi zaman araç üstüne monteli tanklar ile sağlanmaktadır.

Tam Otomatik Olarak Çalışan Kendinden Yürür Sistemler

FT panel üzerine bırakılan makine kendi gücü ile hareket etmekte olup, Fotovoltaik paneller arasında geçişi için insan gücüne ihtiyacı gerekecektir. Yapısı gereği daha maliyetli olan sistem yarı otomatik sistemden daha üstün görünmemektedir.

Bu üç sisteminde ortak özellikleri saf su ile temizlik yapılması olup, saf suyun burada özellikle kullanılması kaçınılmaz bir gerekliliktir. Normal şebeke sularında bulunan mineral ve kireç FV hücrelerin yapısını bozacak olup, kullanım ömürlerini de kısaltacaktır. Ülkemizdeki şebeke sularının sertlik derecesi bölgelere göre farklılık gösterdiği için temizlik yapılacak bölgedeki suyun sertlik değeri iyi ölçülmeli ve buna göre arıtıcı ayarları değiştirilmelidir.

Güneş paneli temizlik ve bakım işleminin düzenli aralıklarla tekrarlanması sonucunda enerji kayıpları minimize edilerek daha verimli bir üretimin yapılması sağlanabilir. Bu sürecin sıklığı ve periyodu çevresel tozlanma ve yerel rüzgâr etkileri, bölgesel farklılık yaratmaktadır. Temizlik hizmeti için harcanacak ücret üretim artımı olarak geri döneceğinden, işletme için ilave bir maliyet oluşmamaktadır.

Yapılan uzun soluklu temizlik hizmeti anlaşmaları ile ciddi rakamlarda yatırım yaptığınız ürününüzü korur, enerji kayıplarınızı önler.

Güneş Paneli Temizliği – Güneş Paneli Temizlik Şirketleri yazısı ilk önce Entegre Group üzerinde ortaya çıktı.

]]>
http://www.temizliksirketi.com.tr/gunes-paneli-temizligi/feed/ 0
Temizlik Fiyatları http://www.temizliksirketi.com.tr/temizlik-fiyatlari/ http://www.temizliksirketi.com.tr/temizlik-fiyatlari/#comments Mon, 02 Jan 2017 00:25:48 +0000 http://www.entegregroup.com/?p=4536 Ev, Ofis ve işyerleri için 2018 yılı güncel temizlik fiyatlarımız Diğer temizlik şirketlerine göre  oldukça makul ücretlerde olup, tüm çalışanlarımız profesyonel olarak Firmamız tarafından eğitimlidir. 2018 yılı güncel Ev, Ofis, İşyeri, İnşaat – tadilat sonrası temizliği ve diğer hizmet talepleriniz için bizimle iletişim kurunuz.  Ev temizliklerinde günlük kaza sigortası yapmaktayız. Temizlik Çalışma saatleri; Öğleden önce : […]

Temizlik Fiyatları yazısı ilk önce Entegre Group üzerinde ortaya çıktı.

]]>
Ev, Ofis ve işyerleri için 2018 yılı güncel temizlik fiyatlarımız

Diğer temizlik şirketlerine göre  oldukça makul ücretlerde olup, tüm çalışanlarımız profesyonel olarak Firmamız tarafından eğitimlidir.

Güncel Temizlik Fiyatları

Özellik Fiyat
1 Kişi 8 Saat Düzenli Temizlik 180 TL
1 Kişi 8 Saat Tek Sefer Temizlik 200 TL
Ekstra Saat Ücreti (Talep edilirse) 30 TL (Opsiyonel)
Kişi Başı Malzeme (Malzemeyi Siz Sağlarsanız Ücretsiz) 50 TL (Opsiyonel)
Kampanya Evini Temizletene Böcek İlaçlama Talep Ederse 100 TL (Opsiyonel)

2018 yılı güncel Ev, Ofis, İşyeri, İnşaat – tadilat sonrası temizliği ve diğer hizmet talepleriniz için bizimle iletişim kurunuz.

 •  Ev temizliklerinde günlük kaza sigortası yapmaktayız.

Temizlik Çalışma saatleri;

 • Öğleden önce : 09.00-13.00 saatleri arasında çalışıyoruz.
 • Öğleden sonra :14:00-18:00 saatleri arasında çalışıyoruz.
 • Tüm gün tam zamanlı ev temizlik çalışma saatimiz : 09:00-17:00 saatleri arasındadır.

 

Temizlik hakkında Sıkça sorulan sorular

Ekstra ücret aldığınız temizlik hizmetleri varmı ?

 • Çalışma saatleri içerisinde Mutfak dolap içleri temizliği, Duvar temizliği, Koltuk temizliği, Ütü yapma, Camların içeriden ve dışarıdan temizliği gibi birçok işi, sizin istediğiniz şekilde ekstra ücret almadan yapıyoruz.

Temizlik personellerinize ne kadar güvenebiliriz ?

 • Temizlik personellerimizin tüm yasal evrakları şirketimizde mevcuttur. Çalışma arkadaşlarımız evlerine kadar gidilerek adres ve sabıka teyidi yapmaktayız

Temizlik fiyatları hizmet verdiğiniz ile göre değişiklik gösteriyormu ?

 • Fiyatlarımız İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Eskişehir, Kocaeli, Konya, Antalya, Adana, Yalova, Gaziantep, Adapazarı, Balıkesir, Mersin, Tekirdağ, Çanakkale, Samsun, Aydın, Kütahya, Bilecik, Hatay illerimizde aynıdır.

Temizlik malzemeleri içerisinde elektrikli süpürge varmı ?

 • Malzemeli ev temizliği işlemlerinde elektrik süpürgesi getirmemekteyiz.

Personel sayısını neye göre belirliyorsunuz ?

 • Fiyatlarımız temizliği yapılacak dairenin büyüklüğüne veya küçüklüğüne göre değişmemektedir.
 • Aşağıda anlatılan ev temizliği yöntemleri size ön bilgi verilmesi amacıyla anlatılmıştır.
 • Ev temizliği işlemlerinde elektrik süpürgesi getirememekteyiz.
 • Temizlik hizmetlerinde kullanılan temizlik ürünleri ve ekipmanları evin ihtiyaçları göz önüne alınarak getirilmektedir.

Temizlik personeli 30 dakika geç kaldı ne yapmalıyım ?

 • Trafiğin durumuna göre geç kalan personellerimiz, geç kaldığı süre kadar geç çıkış yaparlar.

Gelen temizlik personellerine hangi işleri yaptırabilirim ?

 • Ev temizliği ve ofis temizliği işlemlerinde çalışma saatleri içerisinde sizin istediğiniz işler yapılmaktadır.

Temizlik malzemeleri içerisinde neler var ?

 • Temizlik kovası
 • Eldiven
 • Bone
 • Terlik
 • Bulaşık süngeri
 • Bulaşık teli
 • 4 renk temizlik bezi
 • Cam temizlik bezi
 • Yüzey temizlik deterjanı
 • Genel temizlik deterjanı
 • Yağ sökücü deterjan
 • Cam temizlik deterjanı
 • Domestos çamaşır suyu

Temizlik Fiyatları yazısı ilk önce Entegre Group üzerinde ortaya çıktı.

]]>
http://www.temizliksirketi.com.tr/temizlik-fiyatlari/feed/ 29
Site Temizliği – İstanbul Site Temizlik Şirketleri http://www.temizliksirketi.com.tr/site-temizligi/ http://www.temizliksirketi.com.tr/site-temizligi/#comments Thu, 14 Apr 2016 21:15:48 +0000 http://www.entegregroup.com/?p=4223 Villa ve apartmanlardan oluşan sitelerdeki temizliği ile ön plana çıkmış olan Site Temizlik Şirketi Entegre Group, bu zamana kadar vermiş olduğu kaliteli hizmetler ile sizleri daha temiz bir mekânda yaşama fırsatı ile buluşturuyor. Çok insanın uzun süreli ödemelerle sahip olduğu daire, ev veya villalar için en iyi temizlik şartlarını kaliteli hizmetler ile bütünleştiren şirketimiz, içinizi rahat […]

Site Temizliği – İstanbul Site Temizlik Şirketleri yazısı ilk önce Entegre Group üzerinde ortaya çıktı.

]]>
Villa ve apartmanlardan oluşan sitelerdeki temizliği ile ön plana çıkmış olan Site Temizlik Şirketi Entegre Group, bu zamana kadar vermiş olduğu kaliteli hizmetler ile sizleri daha temiz bir mekânda yaşama fırsatı ile buluşturuyor. Çok insanın uzun süreli ödemelerle sahip olduğu daire, ev veya villalar için en iyi temizlik şartlarını kaliteli hizmetler ile bütünleştiren şirketimiz, içinizi rahat ettirecek temizlik şartlarını, hizmet olarak sizin için sunuyor. Güvenli alanını temizlikle desteklemek isteyen çok sayıda insan, böylelikle hem kendinin hem de ailesinin sağlığına gereken önemi vermekte. Özel ekibi teknik donanım unsurlarıyla desteklenirken, kaliteli malzeme kullanımı ve işi çok iyi bilen elemanlar, site temizliği konusunda size en üst düzey sunumlarda bulunuyor. Hem iç hem de dış görüntüsü, yaşam mekânları adına insanlar için büyük önem taşırken, temizlik konusunda yapılan çalışmalar hepinizin memnuniyetini kazanacak. Başta toplumumuzun inançları olmak üzere sağlık anlamında da temizliğin önemli avantajları, herkesin bu konuya özen göstermesini gerekli kılıyor. Elinde bulunan mevcut imkânları ve eleman kadrosunu en iyi şekilde kullanarak size site temizliği konusunda hizmet veren firmamız, memnuniyetinizi garanti edecek çalışmalara imza atıyor. Piyasada bulunan ve kaliteli hizmet yarışı içerisinde kendine yer bulan pek çok site temizlik şirketi firmamızla rekabet halinde. bu rekabetin ise hem hizmet hem de fiyatlarla size olumlu şekilde yansıdığını söyleyebiliriz.

Site Temizliği İçin Neden Entegre Group?

Bugüne kadar yapmış olduğu profesyonel çalışmalarla birlikte, ülkenin en iyi üç temizlik şirketinden biri olarak kendini gösteren Entegre Group, aslında bunu, disiplinli, azimli ve kaliteli çalışmalarına borçlu. Her türlü temizlik için özenle seçilmiş malzemelerin yanı sıra, sağlık açısından en nitelikli kimyasal kullanımında da ön sırada gelen Entegre Group, hem sağlığınızı korumak hem de daha temiz mekânlarda yaşamak adına, her zaman size yardımcı olmaya hazır. Temizlik hizmetini talep edeceğiniz çok sayıda site temizlik firması bulunmakla birlikte, Entegre Group tercihiniz, her şartta size en uygun hizmeti daha uygun koşullarda sunacak. Temizlik konusunda oldukça iddialı olan şirketimiz, eğitimli ve deneyimli temizlik personeli ile birlikte, sizin için çok önemli olan yaşam mekânlarınızı, kullanım açısından da son derece avantajlı bir hale getirecek. Ailenizin hastalıklardan korunması ve hijyen ortamında yaşaması sizin için önem taşıyorsa, temizlik konusunda kesinlikle firmamızın hizmetini talep etmelisiniz.

Site temizliği

Temziliği yapılacak olan site resmi

Site Temizliği Çalışma Saatleri

Bütün çalışmalarında tertip düzen ve disiplin konusuna önem veren Entegre Group, çalışma saatleri konusunda da hassasiyetini net bir şekilde ortaya koyuyor. Standart saatler olan 09.00-17.30 arası çalışma( saatler isteğinize göre değişkendir.), belirli, tertipli ve düzenli bir çalışma sistemini, sizin adınıza temsil ediyor. Site Temizliği Firmaları arasında değişik saat uygulamaları göze çarpsa da firmamızın bu konuda sizin için savunduğu disiplinli çalışma saati anlayışı, hizmet kalitesine de olumlu yansımakta. Anlaşmanıza bağlı olarak, günün ya da haftanın belirli saatlerinde alacağınız hizmet, sitelerinizin çok daha temiz ve bakımlı olması konusunda size yardımcı olacak. Düzenli saat anlayışı çalışma politikamıza yansırken, bu sayede elemanlarımızın işe olan saygısını anlamanız çok daha kolay olacak.

Site Temizliği Fiyatları

Pek çok insanın idealini oluşturan kaliteli bir yaşam mekânı özellikle sitelerde karşılık bulurken, böylesine özenli bir mekânın, temizliği de gerçekten büyük önem taşıyor. Aslında sitelerde bulunan villa ve daire fiyatlarına baktığınız zaman, buralara verilen temizlik hizmetinin en uygun fiyat koşullarını gösterdiğini siz de anlayacaksınız. İşini profesyonelce yapan site temizlik firmaları, her türlü detayı sizin için düşünürken, firmamız, sağlıklı bir mekânda yaşamanız konusunda her türlü kaliteli hizmeti ayağınıza getiriyor. Entegre Group ve bu zamana kadar ortaya koymuş olduğu temizlik performansı, son derece kaliteli hizmetin en uygun fiyatları göstermesine neden oluyor. Üst düzey temizlik kalitesini en uygun şartlarda talep etmek adına, Entegre Group ile en kısa zamanda iletişime geçmelisiniz. Bu konuda personelin çalışma performansı ve kullanılan malzeme ve ekipmanın kalitesi düşünüldüğü zaman, en uygun rakamlara üst düzey hizmet aldığınızı siz de onaylayacaksınız.

Site Temizliğini Nasıl Yapıyoruz?

Genellikle geniş bir bahçeye sahip olan sitelerde, organik bakım, temizlik ve kullanılan temizlik malzemeleri büyük önem taşıyor. Yıllardan beri bu işi yapan, her geçen gün deneyimini artıran tecrübeli ekip ise sağlıklı bir sitede yaşamanız adına en uygun şartları ayağınıza getirmeye devam ediyor. Oldukça genel ve büyük bir çalışma sistemini temsil eden site temizliği, aslında sitenin yapısıyla da yakından alakalı. İçinde villalar bulunan ve daha geniş alana yayılmış bir sitenin temizliği konusundaki çalışmaları farklılık gösterirken, yine içinde apartmanlar bulunan sitelerin, hem bahçe hem de bina bakımları, gerçekten büyük önem taşıyor. Vermiş olduğu hizmeti sürekli daha kaliteli bir noktaya taşımaya çalışan Entegre Group, bunu eleman kadrosuyla desteklediği gibi, yöntem ve kullanılan malzemelerle de destekliyor.

Geleceğe umutla bakacak nesiller yetiştirmek için, yaşam mekânlarınızın elbette ki son derece temiz ve bakımlı olması gerek. Özellikle ortak kullanım alanlarının da adeta mikrop taşıyıcı özellikleri düşünüldüğü zaman, hizmetini talep edeceğiniz Entegre Group, gerçekten size en sağlıklı mekân oluşturma konusunda yardıma hazır olacaktır. Eğer site temizliğini site sakinlerine bırakacak olursanız, zaman içerisinde pek çok aksaklığın kendiliğinden ortaya çıkacağını söyleyebiliriz. Bireysel olarak da temizlik şirketlerinden alacağınız yardım, genel site temizliği konusunda eksik kalabilir. Site çalışmaları hakkında oldukça deneyimli olan Entegre Group ile iletişime geçip yardım almanız halinde, baştan sona eksiksiz bir temizlik hizmeti, sitelerde oturan sizlere çok önemli fırsatlar sağlayacak. Hem kendiniz için hem aileniz için aynı zamanda da konuklarınız için bulunduğunuz mekânın temiz ve hijyenik olması büyük önem taşıyor. Donanımı hizmet anlayışı ve kullandığı malzemelerle bunu destekleyen Entegre Group, bir sitede olması gereken temizliği en ince detaylarıyla gerçekleştirip, size hizmet vermeye devam edecek.

Site temizlik hizmetleriyle ilgili iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Site Temizliği – İstanbul Site Temizlik Şirketleri yazısı ilk önce Entegre Group üzerinde ortaya çıktı.

]]>
http://www.temizliksirketi.com.tr/site-temizligi/feed/ 2
Bina Temizliği Şirketi – İstanbul Bina Temizlik Şirketleri http://www.temizliksirketi.com.tr/bina-temizligi/ http://www.temizliksirketi.com.tr/bina-temizligi/#respond Wed, 02 Mar 2016 19:15:26 +0000 http://www.entegregroup.com/?p=4196 Bina Temizliği Şirketi Entegre Group, size sunduğu kaliteli hizmetle ve yaptığı modern çalışmalarla birlikte, yaşam mekânlarınızı çok daha ferah ve temiz bir alana dönüştürüyor. Gelişmiş toplumlarda özellikle ortak yaşam alanlarına verilen değer, çok ileri boyutlarda. Bu alanda çok sayıda Bina temizlik Firması ve verdikleri üst düzey hizmet, insan sağlığını yakından etkiliyor. Temizlik konusu her ne […]

Bina Temizliği Şirketi – İstanbul Bina Temizlik Şirketleri yazısı ilk önce Entegre Group üzerinde ortaya çıktı.

]]>
Bina Temizliği Şirketi Entegre Group, size sunduğu kaliteli hizmetle ve yaptığı modern çalışmalarla birlikte, yaşam mekânlarınızı çok daha ferah ve temiz bir alana dönüştürüyor. Gelişmiş toplumlarda özellikle ortak yaşam alanlarına verilen değer, çok ileri boyutlarda. Bu alanda çok sayıda Bina temizlik Firması ve verdikleri üst düzey hizmet, insan sağlığını yakından etkiliyor. Temizlik konusu her ne kadar gerekli olsa da toplumların kültürel yapısında da bu konuya bakış açısı birbirinden farklılık göstermekte.

Temizliği yapılmış bina

Temizliği yapılmış bina

Apartmanlar, siteler ve yaşam mekânlarınızın bulunduğu birbirinden farklı binalar, daha kaliteli bir yaşam için düzenli olarak temizlenmeli. Periyodik bina temizliği sizin olduğu kadar, konuklarınız için de çok büyük önem taşıyor. Kir, toz ve hastalık taşıyan unsurların ortadan kaldırılması, en başta çocuklarınız için sağlıklı bir yaşam mekânını temsil edecek. Pek çok değişik alanda temizlik konusunda yaptığı çalışmalarla kendini gösteren Entegre Group, bina temizliği konusunda da ayağınıza mükemmel fırsatları getiriyor. Merdiven başları, asansör, kapı ve düğmeler insanların en çok temas ettiği noktaları oluştururken, pek çok hastalığın da bu gibi kullanım unsurları sebebiyle yayıldığını söyleyebiliriz. Kullandığı dezenfekte ürün ve malzemeleri ile bina temizliği konusunda kaliteli hizmeti ayağınıza getiren Entegre Group, daha ferah, kaliteli ve temiz yaşam mekânları oluşturma konusunda her zaman yanınızda.

Bina Temizliğinde Neden Entegre Group?

Adeta bir sanat dalı gibi işlenmesi gereken, profesyonel bir çalışma gerektirip, titizlikle takip edilmesi

Temizlenmiş bina resmi

Temizlenmiş bina resmi

gereken temizlik konusu, elbette ki işinde uzman olan profesyonel bir ekiple yapılmalı. Yıllardan beri elemanlarına verdiği eğitim, kaliteli hizmete olumlu şekilde yansırken, Entegre Group ve çalışmalarını siz de takdir edeceksiniz. Yaşadığınız mekânların hijyenik olması, hem mekân hem de yaşam kalitenizin yükselmesi demek. Değişik ve gelişmiş çalışma metotları ile Entegre Group elemanları, yaşadığınız mekânlar içerisinde belki de en çok kullandıklarınızdan biri olan binalarınız için, temizlik konusunda size hizmet edecek en modern teknikleri uyguluyor. Düzenli olarak yapılan temizliklerin, mikropları ortadan kaldırdığı bilinirken, göze hoş gelen, bununla beraber mis gibi kokan bir yaşam mekânı, herkesin ortak arzusu. Elindeki bütün imkânları müşterilerinin lehine kullanan temizlik şirketi, binalarınıza ışıltı, ferahlık ve temizlik sağlayacak. Temiz ve hijyenik bir mekânda yaşamanın avantajını yakalayacak olan sizler, komşularınızla birlikte bu kaliteli hizmetin tadını çıkaracaksınız.

Bina Temizliği Çalışma Saatleri:

Bina fotoğrafı

Bina fotoğrafı

Tam donanımlı ve profesyonel olarak sektöründe hizmet veren Entegre Group, çalışma saatleri ile de tertipli ve düzenli bir sistem ayağınıza getiriyor. Düzenli olarak verdiği hizmet sizin binanız adına yapacağınız anlaşmayla da yakından alakalı olurken, günlük çalışma saatleri 09.00-17.30 (çalışma saatleri sizin talebinize göre değişiklik gösterebilir.) olarak standart bir hizmeti temsil etmekte. Haftanın belirli günlerinde talep edeceğiniz temizlik hizmeti sizi hiç etkilemeden düzenli saat aralıklarıyla kaliteli hizmet ayağınıza getirmeye devam edecek. Eğer trafik ve beklenmeyen benzeri bir sorun olursa, ekibimizin aynı gün içinde çalışma saatini ve verilecek hizmeti telafi edeceğinden emin olabilirsiniz. Temizlik şirketleri arayışlarınızda çözüm ortağınız Entegre Group.

Bina Temizliği Fiyatları:

Temizlik piyasasında Bina temizlik şirketleri bu rekabet içerisinde hizmet yarışına girerken, burada, elemanların tecrübesi ve deneyimi, kullanılan malzeme ve işe yaklaşım, gerçekten büyük önem taşıyor. İşin kalitesi kadar rakamsal boyutlarda müşterileri yakından ilgilendirirken, Entegre Group ve size sunduğu fiyatlar, hem cazip rakamları gösterecek, hem de temizlik konusunda en profesyonel çalışmayı hizmet olarak size sunacak. Sadece bir hastalıkta bile, hastane masraflarını bir kenara bırakın, ailenizden bir kişinin rahatsızlığı, sizi negatif olarak etkilerken, alacağınız karar ve temizlik konusunda hizmet talebiniz, çok daha sağlıklı bir mekânda yaşamanız konusunda size yardımcı olacak. Piyasada bulunan çok sayıda Bina temizlik şirketi olumlu rekabeti müşterilere yine olumlu şekilde yansıtırken, Entegre Group hizmetleri ile birlikte, en kaliteli temizlik hizmetini en uygun şartlarda alacağınızdan emin olabilirsiniz. İşini seven, profesyonel yaklaşan ve binalarınızı tertemiz bir hale getirmek için elinden geleni yapan personelimiz, kesinlikle memnuniyet duyacağınız bir çalışma sistemi ile her an yardımınıza olacak.

Bina cephesi temizliği

Bina cephesi temizliği

Bina Temizliğini Nasıl Yapıyoruz?

Son dönemlerde inşaat sektörü (inşaat temizliği hizmeti de veriyoruz.) faal bir şekilde çalışmalarını sürdürürken, kaliteli binalar birbiri ardına yükselmekte. Özellikle ince işçilikleri ile kendini gösteren bu kaliteli yaşam mekânlarının, özellikle periyodik bakımları çok büyük önem taşıyor. Pek çok insanın gelip gittiği bir mekânda, ister istemez, başta ayakkabılarıyla olmak üzere, insanların elleriyle de ortak kullanım alanlarına mikrop taşıdığını söylemek mümkün. Aslında bu sektörde çalışan Bina temizlik firmaları ve çalışmaları, iyi bir rekabeti körüklüyor. Siz yine de temizlik konusunu hafife almadan, en kaliteli firmadan hizmet almalısınız.

Bina temizliği yapan işçimiz

Bina temizliği yapan işçimiz

Entegre Group çalışma politikası içerisinde en başta mekânları hijyenik bir alana dönüştürme konusu büyük önem taşırken, kullanılan temizlik malzemelerinin dezenfekte özelliği, hem sizin hem ailenizin hem de komşularımızın daha garantili bir mekânda yaşamasına yardımcı olacak. Aslında inanç gereği de toplumumuzun temizlik konusunda verdiği önem herkes tarafından bilinirken, size en iyi hizmeti verecek firmayı tercih etmek, hem temizlik hem de sağlık anlamında önemli bir avantaj vesilesi olacak. Kadrosunu kaliteli temizlik elemanlarından oluşturan, onlara verdiği eğitimle size sunulacak hizmetin çıtasını sürekli yükselten Entegre Group, en gelişmiş teknik ve uygulamalarla birlikte, binalarınızı en iyi şartlarda temizlemeyi bir görev biliyor. Kutsal yaşam mekânlarınız yani vaktimizin çoğu geçirdiğiniz evlerimiz, biz insanlar için adeta yaşam kalitenizin de önemli bir göstergesi. Son yıllarda giderek gelişen teknoloji, firmamızın hem temizlik araçları hem de malzemelerini en iyi şekilde seçmesine yardımcı oluyor.

Entegre group temizlik şirketi Ofis temizliği, ev temizliği ve işyeri temizlikleriyle de hizmetinizdedir.

Tamamen size sağlık getiren, içinizi ferahlatan bir mekân oluşturma konusundaki çalışmalar, temizlik kalitesiyle de bütünleşip sizleri memnun etmeye devam ediyor.

Bina Temizliği Şirketi – İstanbul Bina Temizlik Şirketleri yazısı ilk önce Entegre Group üzerinde ortaya çıktı.

]]>
http://www.temizliksirketi.com.tr/bina-temizligi/feed/ 0
Koltuk Yıkama – İstanbul Koltuk Yıkama Şirketi http://www.temizliksirketi.com.tr/koltuk-yikama/ http://www.temizliksirketi.com.tr/koltuk-yikama/#comments Mon, 20 Apr 2015 14:20:09 +0000 http://www.entegregroup.com/?p=3998 Ev temizliğinin, en zor işidir, koltuk yıkama. Yerinden kaldırılması, tozunu alması bir hayli zor, hatta kimileri için imkânsızdır. Yalnız yaşayan kişiler, yaşlı çiftler, hastalar koltukları yerinden oynatmakta bile zorlanırlar. Koltuk yıkamak için, kimi evlerde halı yıkama makineleri kullanılır. Fakat bu tür evde kullanılan pahalı ve kullanımı zor olan makinelerin, tüm lekeleri çıkaramayacağı ve tam temizlik […]

Koltuk Yıkama – İstanbul Koltuk Yıkama Şirketi yazısı ilk önce Entegre Group üzerinde ortaya çıktı.

]]>
Ev temizliğinin, en zor işidir, koltuk yıkama. Yerinden kaldırılması, tozunu alması bir hayli zor, hatta kimileri için imkânsızdır. Yalnız yaşayan kişiler, yaşlı çiftler, hastalar koltukları yerinden oynatmakta bile zorlanırlar. Koltuk yıkamak için, kimi evlerde halı yıkama makineleri kullanılır. Fakat bu tür evde kullanılan pahalı ve kullanımı zor olan makinelerin, tüm lekeleri çıkaramayacağı ve tam temizlik sağlamayacağı, bilinen bir gerçektir.
Bu sebeple kapsamlı bir temizlik firmasına ihtiyaç duyulmaktadır. Entegre group, bu tür temizliği zor koltuklarınızın, oturma gruplarınızın, sandalyelerinizin temizliğini en üst seviyede kaliteyle yapmaktadır. Yılların tecrübesinin getirdiği bilgi birikimi sayesinde, müşterilerimizi memnun etmek, elimizden geldiğince yardımcı olmak için, tüm imkânlarımızı seferber etmekteyiz. Ev ve işyerinizdeki elde olan imkânlarla yıkanması çok zor olan, koltuk, kanepe, oturma gruplarınız ve diğer tüm eşyalarınızı, Entegre Group’un deneyimli elemanlarına teslim etmeniz halinde, ödeyeceğiniz çok uygun fiyatlarla temizliğinizi tamamlamış olacaksınız.
Özellikle çocukların olduğu yerlerde, bir şeyler yiyip içildiğinde veya farklı olaylar neticesinde, koltuklarda, temizlenmesi zor lekeler meydana gelebilir. Bu lekeler de, silindikçe, koltuklarınızın içine iyice işler ve zamanla, çıkması imkânsız lekeler haline gelirler. Bu lekelerin çıkarılması imkânsız olduğundan, koltuklarınızı değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Bu da, bazı zamanlarda çok pahalıya mal olabilir.
Hâlbuki koltuklarınızdaki herhangi bir leke oluşumunun ardından, koltuklarınızı Entegre Group’a temizlettiğinizde, eskisinden daha temiz ve canlı renklerde koltuk takımınızı geri alma şansına sahip olabilirsiniz. Koltuk yıkama için ödeyeceğiniz küçük ücretler sayesinde, yeni koltuk alma, koltuklarınızın döşemesini değiştirme gibi çok külfetli masraflardan kurtulmuş olacaksınız. Entegre Group, bünyesinde barındığı kalifiye elemanları ve teknolojinin getirdiği yeniliklerle bezenmiş olan son model makineleriyle, en kaliteli temizliği, müşterilerine vadetmektedir.
Türkiye’deki birçok ünlü ve büyük işletmelerin ve birçok evin temizliğini tepeden tırnağa sunan Entegre Group, koltuk yıkama işinde de, bir numaralı firma olarak hizmet sunmaktadır. Tüm referanslarımızda yaptığımız gibi, her işimizde aynı titizlikle hareket etmekteyiz. Koltuklarınızı temizletmeye karar verdiğinizde, sadece bir telefonunuz yeterli olacaktır. Bizi aradığınızda, size göndereceğimiz elemanlarımızla, koltukları en kaliteli şekilde temizleyeceğimizden şüpheniz olmasın.
Entegre Group, evde koltuk yıkama alanında, en iyi hizmeti müşterilerine sunmasının yanında, en kaliteli temizlik malzemeleri ve leke çıkarıcıları kullanmaktadır. Evde koltuk yıkama hizmetinin geldiği son noktayı müşterilerine sunan firmamız aracılığıyla alacağınız tüm hizmetlerde, çok uygun fiyatlar ödeyerek en kaliteli hizmeti alacağınızdan emin olabilirsiniz. Türkiye’deki en iyi firmalardan biri olan firmamız, İstanbul ilindeki farklı merkezleri aracılığıyla İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermektedir.

Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır?

Evde koltuk yıkama, adından da anlaşılabileceği gibi, yerinden bile kaldırılmadan yapılmaktadır. Koltuklarınızı, yıkamak için, en kaliteli temizleme ürünleri de kullandığımızı belirtmek isteriz. Koltuk yıkamada kullanılan özel ve ithal makineler, iki fonksiyonlu olup, biri püskürtme işlemi, diğeri de köpüğün ve verilen suyun vakumlanması işlemidir. Bu iki işlemi de yapan makinelerimiz sayesinde, evinizin dağılmasına da izin vermeden, iyi bir temizlik hizmeti sunmaktayız.
Koltuk yıkamada yapılacak ilk işlem, koltuklarınızda bulunan toz veya diğer zararlı maddelerin vakumlama makinesiyle temizlenmesi olacaktır. Bu işlem leke oluşması ve tozların suyla koltuklarınızın içine sinmesini engelleyecektir. Lekeler için özel olarak temin ettiğimiz, leke çıkarıcı ve temizlik ürünlerini, varsa lekelerin üzerine uygulamaktır. Lekeye göre farklı sürelerde, leke üzerinde temizleyiciler bekletilir. Ardından da, makinenin köpük üretme tekniğinden faydalanılarak, fazla ıslatmaya yer verilmeden, koltuklarınızın her yeri iyice köpüklenir. Köpükler de koltuklarınızın üzerinde mir miktar bekletilir ki, tüm kirler, özel temizlik ürünlerimiz sayesinde yüzeye çıksınlar. Bir miktar bekledikten sonra, vakumlama makinesi sayesinde, tüm köpükler iyice temizlenir ve koltuğun yıkanması işlemi tamamlanmış olur.

Peki, Yıkanan Koltuklar Ne Kadar Sürede Kurur?

Evde koltuk yıkama hizmetimizden faydalanıp, koltuklarınızı bizim aracılığımızla temizlettiğiniz zaman, koltuklarınızı özel makinelerimizle kurutmamızın ardından, hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Ev sahiplerine, işyerlerine büyük kolaylık sağlayan koltuk yıkama hizmetimiz sayesinde, önemli misafirleriniz gelecekse veya önemli toplantılarınız varsa, her türlü eşyanızın temizliğini bir günde, hatta birkaç saatte yaptırabilirsiniz.

Hangi Lekeler Evde Koltuk Yıkama Hizmeti Aracılığıyla Temizlenebilir?

Koltuklarınızda, oturma gruplarınızda, salon takımlarınızda, antika berjerlerinizde, sandalyelerinizde, kısacası aklınıza gelebilecek her ev eşyanızda bulunan lekeleri, Entegre Group bünyesindeki, temizlik hizmetimiz sayesinde, çıkarabilirsiniz. Mürekkep lekesi, çay lekesi, kahve ve diğer içecek lekeleri, boya lekeleri, meyve suyu lekeleri, yağ lekesi, yapıştırıcı lekesi gibi çıkarılması zor lekeleri, koltuklarınızdan söküp temizliyoruz. Firmamızla iletişime geçerek, koltuklarınızda bulunan lekeler ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Koltuk Yıkama Ücreti Ne Kadardır?

Her koltuk veya oturma grubu için aynı fiyat belirlenmesi gibi bir durum söz konusu değildir. Koltuğun büyüklüğüne, fazlalığına, temizlik durumuna göre, belirleyeceğimiz fiyatlar değişkenlik gösterebilir. Koltuklarınızı yıkatmak için ne kadar ücret ödeyeceğinizi, firmamızla iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Koltuklarınızı yıkatmaya karar verdiyseniz, mutlaka önceden bizi arayın ve randevu alın. Bu da işinizi garantiye almanız anlamına gelmektedir. Bu sayede, önemli bir iş veya büyük bir temizlik sırasında koltuklarınıza hiç elinizi bile sürmeden, temizliğinizi halletmiş olacaksınız. Koltuk yıkamada bir numaralı firmalardan biri olan Entegre Group, en kaliteli koltuk yıkama hizmetini, en ucuz fiyatlarla, en kısa sürede yapacak, sizi asla zor durumda bırakmayacaktır.

Entegre Group Bünyesindeki Diğer Hizmetlerimiz

Entegre Group, tecrübeli elemanları ve bilgi birikimiyle, sadece koltuk yıkama değil, aynı zamanda, yatak yıkama gibi yapılması zor bir işi de, sizler için yapmaktadır. Ayrıca, böcek ilaçlama, ev temizliği, cam temizliği, ofis temizliği, fabrika temizliği, şantiye temizliği, market temizliği, inşaat sonrası temizlik ve aklınıza gelebilecek her tür temizliği, en kaliteli bir şekilde müşterileriyle buluşturmaktadır. İletişim bölümündeki numaralarımız veya adreslerimiz aracılığıyla, bizimle iletişime geçebilir, her türlü bilgiyi ve hizmeti alabilirsiniz.

Koltuk Yıkama – İstanbul Koltuk Yıkama Şirketi yazısı ilk önce Entegre Group üzerinde ortaya çıktı.

]]>
http://www.temizliksirketi.com.tr/koltuk-yikama/feed/ 2
İlaçlama – İstanbul Böcek İlaçlama Şirketi http://www.temizliksirketi.com.tr/ilaclama/ http://www.temizliksirketi.com.tr/ilaclama/#respond Wed, 01 Apr 2015 18:14:47 +0000 http://www.entegregroup.com/?p=3991 Tüm ilaçlama yöntemleri ile zarar verici canlıları yok eden ve yaptığı işin kalitesi ile her zaman adından söz ettiren Entegre Group, çeşitli ilaçlama yöntemleri ile hizmet sunmaya devam ediyor. Böcek ve haşerelere karşı alınan tüm ilaçlama yöntemleri ile zarar verici canlıları ve oluşabilecek zararları ortadan kaldırmak amacı ile tüm farklı gelişim seviyelerindeki oluşumları, uzman ekibi […]

İlaçlama – İstanbul Böcek İlaçlama Şirketi yazısı ilk önce Entegre Group üzerinde ortaya çıktı.

]]>
Tüm ilaçlama yöntemleri ile zarar verici canlıları yok eden ve yaptığı işin kalitesi ile her zaman adından söz ettiren Entegre Group, çeşitli ilaçlama yöntemleri ile hizmet sunmaya devam ediyor. Böcek ve haşerelere karşı alınan tüm ilaçlama yöntemleri ile zarar verici canlıları ve oluşabilecek zararları ortadan kaldırmak amacı ile tüm farklı gelişim seviyelerindeki oluşumları, uzman ekibi sayesinde kısa bir süre içerisinde yok eden Entegre Group, larva ve yumurta düzeyindeki tüm gelişimlere karşı önlemlerini alıyor.

Profesyonel ilaçlama makineleri

Haşere ve böcek türlerine göre çeşitlilik gösteren ilaçlama türleri ile her zaman kesin sonuç alınmasının garantisini veren entegregroup.com, profesyonel bir ilaçlama firması olarak hizmet veriyor. Emin ellerin yanı sıra profesyonel bir ilaçlama uygulamasında kullanılmak üzere tüm farklı ilaçlama makineleri da kullanılıyor. Bu böcek ilaçlama cihazlarından en yaygın kullanılanları ise sırt tipi adı verilen ilaçlama makinesidir. Bu böcek ilaçlama makinesinin haricinde yine tekerlekli ilaçlama makinesi, akülü tip ilaçlama makinesi, mekanik özellikli ilaçlama makinesi, araç üstlerine ya da arkasına monte edilebilen ilaçlama makineleri de mevcut kılınıyor. Profesyonel bir şekilde kullanılan her bir ilaçlama makinesi kullanım amacı ve alanlara göre de farklılık gösterebiliyor.

Tüm belirtilen ilaçlama makinelerinin yanı sıra bir de mekanik el pülverizatörleri, elektronik U.L.V. makineleri, benzinli Sırt pülverizatörleri, elektronik kovucular, bahçe tipi pülverizatörleri ve açık alan termal sisleme cihazları da bulunmaktadır.

Entegregroup ilaçlama yöntemlerinde kullanılan ilaçlar

Tüm uygulanan farklı ve etkili ilaçlama yöntemlerinde kullanılan farklı farklı ilaçlar da mevcuttur. Bu ilaçlar ise kısaca empire 20 (hamamböceği gibi üreyen haşerelere karşı evlerde kullanılan mikrokapsül halinde su bazlı uzun etkili insektisit), reslin Super (term al sisleme ve ULV alan sprey konsantiresi), crackdown Rapide (yüzey spreyi konsantiresi), K-Othrine EC 15/5 (çok kullanımlı alan spreyi, K-Othrine WP 50(haşere ilacı), Goliath Gel, K-Othrine SC 7.5 (mükemmel ve profesyonel bir haşere kontrol ürünü), K-Othrine WG 250 (geniş spektrumlu uzun süre etkili yeni ve farklı bir insektisit) Sorexa Pelet Mumblok, Musal Pelet Mumblok, Klerat Pelet Mumblok ve Max Force Gel’dir.

Profesyonel ilaçlama ve böcek ilaçlama yöntemleri

1- Jel ilaçlama yöntemi: En fazla tercih edilen ilaçlama şekillerinden biri olan jel ilaçlama yönteminde amaç bir haşereye ilacı yedirmekten geçmektedir. İlacı yiyen haşere tekrar yuvasına gittiğinde orada ölür ve diğer arkadaşları da ölü haşereden beslendikten sonra o yuva içerisinde toplu bir ölüm gerçekleşmiş olur.

Jel ilaçlama yönteminin en çok tercih edilmesinin nedenlerinden bir tanesi de ilaçlama yapılacak alandan uzaklaşılmamasıdır. Yani insanlar aynı alanda bulunurken de jel ilaçlama yöntemi yapılabilmektedir. Aynı zamanda da ilaçlama yapılan alanda herhangi bir temizlik çalışmasını yapılmasına da gerek yoktur. Genellikle de hamam böceklerinden kurtulmak amacıyla jel ilaçlama yöntemi uygulanmaktadır.

Jel ilaçlama yönteminin özellikleri arasında kokusuzluğu ve zararsızlığı bulunmaktadır. İlaçlama yapılan alandan uzaklaşamaya gerek olmadığı halde bir de doğrudan yutulmadığı takdirde insanlara ve aynı zamanda evcil hayvanlara herhangi bir zararı bulunmamaktadır. Ortamda bulunan kapı ve pencereleri kapatmak ya da açmak, jel ilaçlama yöntemi öncesi herhangi bir temizlik ya da hazırlığa da hiçbir zaman gerek yoktur. En önemli özelliği ile jel ilacın etkisi uzun bir süre devam etmektedir.

2- Sıvı ilaçlama yöntemi: Başta entegregroup.com olmak üzere pek çok böcek ilaçlama şirketleri tarafından en çok kullanılan bir yöntem olan sıvı ilaçlama yöntemi su bazlıdır. Genellikle haşerelerin fazla olduğu ortamlarda uygulanan sıvı ilaçlama yöntemi, su ile karıştırıldıktan sonra özel ilaçlama makineleri ya da püskürtme yöntemi ile haşerelere ya da yuvalara uygulanmaktadır.

Akla gelebilecek tüm haşereler için kolaylıkla uygulanan ve oldukça etkili bir yöntem olan sıvı ilaçlama yönteminde yapılması gereken en önemli olaylardan bir tanesi de Entegre Group’un usta ekibinin söylediği talimatlara zamanında uyulmasıdır. Böylelikle zararlı olan ve kurtulmak istenilen tüm haşerelerden en kısa sürede kurtulunabilmekte ve uzun bir süre etkisi görülebilmektedir. Bu talimatlar arasında ise sıvı ilaçlama yöntemi uygulandıktan sonra yaklaşık olarak 7 ila 10 gün arasında hiçbir şekilde ıslak temizlik yapılmaması gerekmektedir.

Sıvı ilaçlama yöntemi uygulandıktan sonra belli başlı bazı kuralları bulunmaktadır. Bu kurallar arasında ise sırasıyla ilaçlama yönteminin ardından mekanı havalandırmak ve en fazla 10 güne kadar kesinlikle ıslak temizlik yapmamak geçiyor.

3- ULV ilaçlama yöntemi: Elektrikli bir şekilde çalışan ULV ilaçlama yöntemi, soğuk sisleme makineleri olarak bilinen ve zor ortamlara girerek tüm haşereleri öldüren makineler ile yuvalara ilaçları püskürtmektedir. Haşerelerin girebileceği tüm alanlarda rahatlıkla kullanılabilen ULV ilaçlama yöntemi, kullanılacak ortamda 0.03 mm çapındaki damlacıklar şeklinde püskürtme yöntemi ile uygulama yapmaktadır. ULV yöntemi kolayca uygulanabilen ve en etkili çözüm yollarından biri olarak fazlaca tercih edilmektedir.

Entegregroup tarafından uzman ekibi ve profesyonel makineleri ile kolayca uygulanabilen ULV ilaçlama yönteminde istenilen tüm alan tamamen ilaçlanmaktadır. Genellikle kapalı alanlarda etkisi daha fazla görülen ULV ilaçlama yönteminde kokulu ilaç kullanımı tercih edilmektedir. Çok kokulu ULV ilaçlama yönteminde daha çok uçan, pire ya da tahtakurusu şeklindeki haşerelere karşı mücadele edilmektedir. Aynı zamanda bu yöntem sayesinde entegregroup.com tarafından kesin sonuç garantisi de verilmektedir.
Entegre Group’ta kullanılan farklı ilaçlama yöntemleri

Yukarıda belirtilen ve Entegre Group tarafından profesyonel bir şekilde uygulanan ilaçlama yöntemlerinin yanı sıra mekanik pülvarizatörlerle kapalı ve açık alan ilaçlaması, dış alanlarda toz ilaçlarla haşere mücadelesi, termal sisleme yöntemiyle ilaçlama, yürüyen haşereler için monitör metodu yöntemiyle haşere kontrol, sırt pülverizatörleriyle bahçe ve açık alan ilaçlamaları (Meyva ağaçları), tutucu ve yakalayıcılarla yürüyen ve kemirgen haşere mücadelesi, kemirgenler için palet ve mumblok formundaki rodentisitlerle ilaçlama ve kemirgenler için istasyon yöntemiyle kemirgen mücadelesi de verilmektedir.

Böcek ilaçlama fiyatları:

Böcek ilaçlama, haşere ilaçlama fiyatları ilaçlanan alanın büyüklüğüne, ilaçlama süresine göre fiyatlandırılmaktadır. Kapsamlı bilgi için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Ayrıca ev, işyeri ve fabrika temizliği işlerinizde de bizlere ulaşabilirsiniz.

Evlere yönelik böcek ilaçlama fiyatlarımızda İstanbul ili içerisinde tüm müşterilerimize  kampanya düzenledik

Böcek ilaçlama ücretlerimiz 100,00 TL’den başlıyor. Tüm alanlar için profesyonel böcek ilaçlama hizmeti almak için doğru adrestesiniz.

Böcek ilaçlama fiyatlarımızla ilgili bizimle iletişime geçiniz, sizin için en doğru hizmeti makul fiyatlarda sunuyoruz.

İlaçlama – İstanbul Böcek İlaçlama Şirketi yazısı ilk önce Entegre Group üzerinde ortaya çıktı.

]]>
http://www.temizliksirketi.com.tr/ilaclama/feed/ 0
Okul temizliği – İstanbul Okul Temizlik Şirketi http://www.temizliksirketi.com.tr/okul-temizligi/ http://www.temizliksirketi.com.tr/okul-temizligi/#respond Mon, 03 Jun 2013 15:51:15 +0000 http://www.entegregroup.com/?p=3717 Temizlik günümüzde giderek önemini arttırmıştır. Gelişen dünya ile artık sanayide ciddi anlamda önem kazanmıştır. Bu yüzden de temiz bir ortamı bulmak giderek zorlaşmıştır. Bu sebepten ötürü en azından yaşam alanlarımızı sterilize ederek sağlıklı bir şekilde yaşamak zorunluluk haline gelmiştir. Bu yüzden de bulunduğumuz yerlerin temiz ve hijyenik olmasına dikkat ederiz. Gerek kendimiz bu konuda hassas […]

Okul temizliği – İstanbul Okul Temizlik Şirketi yazısı ilk önce Entegre Group üzerinde ortaya çıktı.

]]>
Temizlik günümüzde giderek önemini arttırmıştır. Gelişen dünya ile artık sanayide ciddi anlamda önem kazanmıştır. Bu yüzden de temiz bir ortamı bulmak giderek zorlaşmıştır. Bu sebepten ötürü en azından yaşam alanlarımızı sterilize ederek sağlıklı bir şekilde yaşamak zorunluluk haline gelmiştir. Bu yüzden de bulunduğumuz yerlerin temiz ve hijyenik olmasına dikkat ederiz. Gerek kendimiz bu konuda hassas davranırken gerekse toplum olarak bu bilinci yakalamak zorundayız. Yapılacak temizliklerde dikkatli olmak ve kaliteli ürünler kullanmak gerekmektedir. Çünkü ucuz diye alınan ürünler ilerde sağlık açısından sorunlar yaratmaktadır. Çocuklar bu konudan en çok etkilenen bireylerdir. Bu yüzden çocuklarımızın en çok vakit geçirdiği okullarımızda ki temizlik sizler için olduğu kadar firmamız içinde önemlidir. Okul temizliği konusunda bizde çok titiz davranmaktayız.

Okul Temizlik Şirketi Hizmetleri

Okullar genelde büyük binalardan oluştuğu için normal çalışan kadrosunun tam olarak ortamı sterilize etmesi mümkün değildir. Bu konuda uzman çalışanlara ihtiyaç vardır. Firmamızda sizlere bu konuda en iyi hizmeti vermekten gurur duymaktadır. Firmamız okullara özel temizlik yapabilmektedir. Bu konuda çok tecrübeli insanlarla çalışmaktayız ve bir okulun nasıl temizlenmesi gerektiği konusunda sağlam bilgilerimiz bulunmaktadır. Her temizlik alanında olduğu gibi okullarda yapılacak olan temizliklerde de kaliteden ödün vermeyerek en iyi kalitede ki temizlik ürünlerini kullanmakla beraber teknolojik aletlerle insan gücünün yetmediği durumlara özel temizlik yapabilme gücüne sahibizdir. Bu yüzden de birçok okul yönetimi tarafından tercih edilmekteyiz. Entegre Group olarak sizlere en iyi temizliği sunmak bizim için zaten bir görevdir. Okul temizlik şirketleri arasında gerçekten iyi bir pozisyonda olmamız müşterilerin yaptığımız kaliteli temizlik sonrasında ne kadar memnun kaldığının da bir göstergesidir.

Okul temizlik firması olarak çocukların sağlıklı bir ortamda eğitim görmesi bizleri de çok mutlu etmektedir. Bu sebepten ötürü de fiyatlarımız çok ekonomiktir. Bu sayede hem okul bütçesi fiyatlarımızdan etkilenmez hem de çocuklarımız sağlıklı bir eğitime kavuşmuş olur. İyi bir eğitimin ilk başlangıcı kesinlikle temizliktir. Çocuklarımıza temiz olmayı öğretmemizin de yegâne sebebi budur. Sizlerin en iyi şekilde temizlik hizmetini almasını benimseyen firmamız, temizlik konusunda mutlu olmanız için her geçen gün elinden geleni yapmaktadır.

Okul Temizliği konusunda daha önce yayınlanan Eğitim Kurumları ve Okul Temizliği yazımızı da içebilirsiniz.

Okul temizliği – İstanbul Okul Temizlik Şirketi yazısı ilk önce Entegre Group üzerinde ortaya çıktı.

]]>
http://www.temizliksirketi.com.tr/okul-temizligi/feed/ 0
İnşaat Sonrası Temizlik Şirketi – İnşaat temizliği http://www.temizliksirketi.com.tr/insaat-sonrasi-temizlik-sirketi/ http://www.temizliksirketi.com.tr/insaat-sonrasi-temizlik-sirketi/#respond Fri, 31 May 2013 13:52:59 +0000 http://www.entegregroup.com/?p=3706 İnşaat sonrası Temizlik denilince çoğu insan için ilk akla gelen şey yorgunluk olmaktadır. Özellikle bir tadilat yapıldıysa onun temizliği insanı bir hafta yatacak kadar yorgun hale getirmektedir. İnşaat sonrası temizliği ise gerçekten en zor temizlik konularından birisidir. İnşaatın kaba pisliği ortadan kalktıktan sonra, ortaya çıkan durum çoğu zaman hiç iyi olmamaktadır. Ustaların ve inşaat işini yapan […]

İnşaat Sonrası Temizlik Şirketi – İnşaat temizliği yazısı ilk önce Entegre Group üzerinde ortaya çıktı.

]]>

Title

Title

Title

Title

Title

İnşaat sonrası Temizlik denilince çoğu insan için ilk akla gelen şey yorgunluk olmaktadır. Özellikle bir tadilat yapıldıysa onun temizliği insanı bir hafta yatacak kadar yorgun hale getirmektedir. İnşaat sonrası temizliği ise gerçekten en zor temizlik konularından birisidir. İnşaatın kaba pisliği ortadan kalktıktan sonra, ortaya çıkan durum çoğu zaman hiç iyi olmamaktadır. Ustaların ve inşaat işini yapan insanların yeterli özeni göstermemesinden dolayı zeminde, duvarlarda, peteklerde hemen her yerde boya izleri, silikonlar ve daha birçok kalıntı öylece durmaktadır. Oldukça zor çıkan ve insanı yoran bu şeyler, gerçekten insanın sinirini bozmaktadır. Böyle durumlarda yapılacak en iyi şey, kendiniz ne kadar uğraşırsanız uğraşın tam anlamıyla temiz bir ortam sağlayamayacağınız için bu işi profesyonel olarak yapan inşaat sonrası temizlik firmalarından birisi ile çalışmak olacaktır. İşlerinde oldukça deneyim sahibi olan personelleri ile bu firmalar, inşaattan dolayı oluşan tüm pisliğin kolaylıkla yüzeylerden çıkmasını sağlayacaktır. Bu firmalardan biri olan Entegre Group temizlik için, kaliteli hizmet alınabilecek bir firmadır. Fabrika temizliği ve villa temizliği işlerinizi resmi bir şirketten alınız.

İnşaat Sonrası Temizlik Şirketleri

İnşaatın ne kadar pislik yarattığı, her tarafı toza buladığı ve inşaat sırasında kullanılan malzemelerin kolaylıkla sağa sola yapıştığı düşünülürse, temizliğin ne kadar önemli olduğu daha iyi anlaşılabilir. Herkesin ev‘inde, işyerinde veya sosyal alanlarında yaptığı temizlikten daha çok özen isteyen bu temizlik için yapılacak en akıllıca şey kaliteli ve güvenilir bir firmadan yardım almaktır. İşinde oldukça deneyimli personelleri, son teknoloji temizlik ekipmanları ve kimyasalları ile bu firmalar size oldukça yardımcı olmakta, temizliklerinizde herhangi bir sorunla karşılaşmanızın önüne geçmenizi sağlamaktadırlar. İnşaat sonrası temizlik şirketleri arasından size en iyi hizmeti vereceğine emin olduğunuz firmayı, temizlik hizmeti almak için seçmelisiniz. Böyle yaptığınız sürece daha sağlıklı ortamlara sahip olabilir, inşaatın pisliğini tamamen yok edebilme şansını elde edersiniz. İnşaatlar, inşaatı yapan kişilerin özensiz davranışları yüzünden, inşaat yapılan yerde oldukça büyük pislikler oluşturmaktadır. Bu pislikleri temiz hale getirmek ise, ancak işini profesyonel olarak yapan insanlar sayesinde mümkün olmaktadır. Deneyimli insanlar sizin yapacağınızdan çok daha iyi ve çok daha kısa sürede temizlik yaparak, inşaat yapılan alanı kullanımınıza kazandırmaktadır.

İnşaat sonrası ofis temizliği

Entegre group temizlik şirketi inşaat sonrası ofis temizliği konusunda taşınma önce kaba ve ince temizlik taşındıktan sonra start alabilmeniz için ofisinizin ince temizlik işlerini itina ile yapar. Konusunda profesyonel temizlikçilerimiz kaliteli ofis malzemelerinizi uygun kimyasal ve ekipmanlar ile sizin için kullanıma hazırlar. İnşaat sonrası ofis temizliği için kaliteli hizmeti uygun fiyatlarda almak için Entegre group profesyonellerini aramanız veya mail atmanız yeterli olacaktır. Temizlik şirketi arayışlarında profesyonel bir temizlik firmasından fiyat almanız sizin yararınıza olacaktır. Gerekli keşif ve fizibiliteden sonra çalışma şeklini ve işin işleyişi hakkında detaylı bilgi veriyoruz.

İnşaat sonrası işyeri temizliği

Büyük hayallerle en kaliteli malzemeler ile yaptırdığınız işyeri inşaat temizliği için kaliteli bir firmadan uygun fiyatlarla yaptırabilirsiniz. İnşaat sonrası işyeri temizliği için detaylı bir keşif neticesinde fiyat teklifi hazırlıyor sizin için yapabileceklerimiz anlatıyoruz. Yüz metreden yüz bin metre kareye kadar birçok işyeri temizliği yapan şirketimiz işinizi en iyi şekilde teslim ediyor huzurlu bir çalışma ortamı bırakıyoruz. Entegre group profesyonel temizlik ekipman ve malzemeleriyle tüm ihtiyaçlarınızda tercih edebileceğiniz ve seçtiğinizde pişman olmayacağınızı garanti ediyoruz. İşyeri, ofis ve ev temizliklerinde kaliteli hizmeti profesyonel bir firmadan almak hayal değil.

İnşaat sonrası ev temizliği

Entegre group İnşat sonrası ev temizliği konusunda eşyalı ve boş ev temizliği ilerinde olduğu gibi tecrübelidir. Kullandığımız temizlik yöntemleri ve  malzemeler sayesinde inşaat halinde teslim aldığınız evinizi detaylı bir şekilde temizleyerek gönül rahatlığıyla tertemiz bir ee taşınmanızı sağlar üzerine tekrar herhangi bir temizlik yapmanıza gerek kalmaz. Kullandığınız mobilya ve aksesuarlarınıza temizlik esnasında zarar vermez. Tüm inşaat temizlikleriniz için İstanbul anadolu ve avrupa yakası ofis telefonlarımıza ulaşabilir randevu alabilirsiniz.

Sözleşmeli temizlik şirketi işyeri ve ofislerinizde bulunan temizlik ve çay servisi ihtiyaçlarınızda uzun soluklu çözüm ortağı oluyoruz

İnşaat temizliği işlerinizde ve diğer talepleriniz için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

İnşaat Sonrası Temizlik Şirketi – İnşaat temizliği yazısı ilk önce Entegre Group üzerinde ortaya çıktı.

]]>
http://www.temizliksirketi.com.tr/insaat-sonrasi-temizlik-sirketi/feed/ 0
Merdiven temizliği – Apartman Merdiven Temizlik Şirketi http://www.temizliksirketi.com.tr/merdiven-temizlik-sirketi/ http://www.temizliksirketi.com.tr/merdiven-temizlik-sirketi/#comments Wed, 29 May 2013 14:46:39 +0000 http://www.entegregroup.com/?p=3703 Apartman Merdiven Temizlik Şirketi Özellikle büyük apartmanlardaki en büyük sorunların başında temizlik sorunu gelmektedir. Bu temizlik sorunun en sık yaşandığı alan ise merdivenlerdir. Çoğu apartmanda asansör olsa bile merdivenler yine de kolayca kirlenmekte, korkuluklar tozla kaplanmaktadır. Bunun önüne geçmek için ise yapılacak pek bir şey yoktur. Yapılacak en mantıklı şey düzenli aralıklarla, merdiven temizliği yapmaktır. […]

Merdiven temizliği – Apartman Merdiven Temizlik Şirketi yazısı ilk önce Entegre Group üzerinde ortaya çıktı.

]]>
Apartman Merdiven Temizlik Şirketi

Özellikle büyük apartmanlardaki en büyük sorunların başında temizlik sorunu gelmektedir. Bu temizlik sorunun en sık yaşandığı alan ise merdivenlerdir. Çoğu apartmanda asansör olsa bile merdivenler yine de kolayca kirlenmekte, korkuluklar tozla kaplanmaktadır. Bunun önüne geçmek için ise yapılacak pek bir şey yoktur. Yapılacak en mantıklı şey düzenli aralıklarla, merdiven temizliği yapmaktır. Büyük apartmanlarda, çok katlı binalarda ise bu tür işleri apartman görevlisi yapmamaktadır. Yapsa bile yeterli özeni gösteremediği, yeterli vakti olmadığı için herkesin istediği o tertemiz merdivenlere sahip olunamamaktadır. Bir binanın iç temizliği orada yaşayan insanların sağlığını da etkileyeceği için oldukça önemlidir. Bu yüzden profesyonel bir yardım almak ve işini tam anlamıyla iyi yapan insanların yapmasını sağlamak önemlidir.

Merdiven temizliği ve önemi

Merdivenler, apartmanlar için olduğu kadar iş yerlerinin olduğu binalarda da oldukça önemlidir. İş yeri sahipleri, işletmeler kendilerine gelen müşterilerin temiz bir ortamda bulunmasını isterler. Temizliğin en belli olacağı yer olan merdiven ve korkulukların temizliğine de bu yüzden önem verirler. Bu konuda yardım almak ve profesyonel hizmet almak ise yapılacak en akıllıca iştir. Bunun için de kısa bir araştırma yapmak yeterli olacaktır. Bu araştırma sayesinde sizin için en uygun olan merdiven temizlik firmasını bulabilir, profesyonel hizmet almanın ayrıcalığını yaşamaya başlayabilirsiniz. Bu firmalardan biri olan Entegre Group size temizlik hizmeti alırken, oldukça iyi ve kaliteli bir hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Temizliğin öneminin oldukça farkında olan bu firma, tertemiz merdivenlere sahip olmanız için profesyonel ekibi ile beraber sizlere yardımcı olmaktadır. Temizlik öncelikle insan sağlığı için oldukça önemli bir şey olduğundan, sonra da güzel görünümün ancak temiz bir ortamla sağlanmasından dolayı insanlar için önemli bir konudur. Bu konuya nerede yaşarsanız yaşayın önem göstermeli ve alabileceğiniz en iyi hizmeti alarak, hijyenik bir ortama kavuşmalısınız. Merdiven temizlik şirketleri size merdivenleri, korkulukları ve asansör kapılarını güvenle kullanmanızı sağlayan düzgün bir hizmet vermektedirler. Bu hizmetlerden yararlanmamak, yararlanmayı düşünmemek günümüz modern dünyasında yeri olmayan bir şeydir. Modern dünyada temizlik oldukça önemli bir yere sahiptir, bunu hiçbir zaman aklınızdan çıkarmamak sizin yararınıza olacaktır.

Merdiven temizliği – Apartman Merdiven Temizlik Şirketi yazısı ilk önce Entegre Group üzerinde ortaya çıktı.

]]>
http://www.temizliksirketi.com.tr/merdiven-temizlik-sirketi/feed/ 63
Stand temizliği – İstanbul Stand Temizlik Şirketi http://www.temizliksirketi.com.tr/stand-temizligi/ http://www.temizliksirketi.com.tr/stand-temizligi/#respond Mon, 27 May 2013 12:45:24 +0000 http://www.entegregroup.com/?p=3699 Stand Temizliği Hizmetleri Ürün satışı yapmak pek çok firma için zor bir durumdur. Çünkü ürünlerin müşteriye ulaşması için iyi bir reklam gerekmektedir. İyi bir reklamda iyi bir tanıtımdan geçmektedir. Günümüzde en iyi tanıtım yerleri ise kesinlikle standlardır. Standlar sayesinde pek çok ürün müşterinin ilgisini çekmektedir ve satılmaktadır. Bu yüzden de firmalar bu konuda çok duyarlı […]

Stand temizliği – İstanbul Stand Temizlik Şirketi yazısı ilk önce Entegre Group üzerinde ortaya çıktı.

]]>
Stand Temizliği Hizmetleri

Ürün satışı yapmak pek çok firma için zor bir durumdur. Çünkü ürünlerin müşteriye ulaşması için iyi bir reklam gerekmektedir. İyi bir reklamda iyi bir tanıtımdan geçmektedir. Günümüzde en iyi tanıtım yerleri ise kesinlikle standlardır. Standlar sayesinde pek çok ürün müşterinin ilgisini çekmektedir ve satılmaktadır. Bu yüzden de firmalar bu konuda çok duyarlı davranmaktadır. İyi bir stand ile beraber iyi satışlarda beraberinde gelebilmektedir. Fakat bunlardan da önemli bir şey varsa o da kurulan standların temiz olmasıdır. Çünkü kirli ve kötü görünüme sahip standlar kesinlikle müşterilerin ilgisini çekmemektedir. Bu yüzden de firmalar bu konuda duyarlı davranmak zorundadırlar. Stand temizliğine dikkat eden firmalar diğer satış firmalarına göre her zaman bir adım önde olacaktırlar.

Stand temizlik firması

Temizlik firmamız bu konuda olan talebi görerek satış firmalarına yardımcı olmaktadır. Her alanda yaptığımız iyi işlerden dolayı bu konuda da iyi işler çıkartmaktayız. Entegre Group zaten temizlikte de kalitenin ismidir. Bu yüzden de yaptığımız her işte kaliteye önem vermekteyiz. Kullandığımız ürünler yapacağımız işlere göre özenle seçilerek hiçbir zarar içermezler. Standlarda hangi ürünlerin tanıtıldığı belirlenerek bu konuda zararsız temizlik ürünleri seçilir ve stand ürünleri kesinlikle zarar görmez. Bu yüzden de zaten firmamız alanında en iyi stand temizlik firmasıdır. Profesyonel bir çalışma ile işlerimizi mümkün olduğunca kısa süreler içerisinde bitirmekteyiz. Bu sayede de siz standınıza erken bir zamanda kavuşarak daha çok satış yapma imkânı sağlayabilirsiniz.

Entegre Group temizlik şirketi İşyeri ve ofis temizliği konularında da uygun fiyat seçenekleri ile tercih edilir temizlik şirketleri arasındadır.

Çalışan kadromuz bu konuda yetenekli ve bilgilidir. Sizlere ihtiyaçlarınız doğrultusunda en iyi personel kadrosu verilmektedir. Bu sayede standınızda olmasını istediğiniz temizlik koşullarını çalışanlarımıza ileterek olmasını istediğiniz temizliği ayarlamanız da mümkündür. Ayrıca bu kadar kaliteli bir hizmeti çok ekonomik fiyatlara sağlayarak satış firmalarının bütçelerini de sarsmamaktayız. Bu yüzden de en çok güvenilen temizlik firmaları arasında yer almaktayız. Yaptığımız işlerde müşteriye her zaman için güven duygusunu vermekteyiz. Bu sayede bizlere emanet ettiğiniz standlarınızı döndüğünüzde çok temiz bir şekilde bulacağınıza emin olabilirsiniz. Stand temizlik firmaları arasında edindiğimiz pozisyon sayesinde de yaptığımız işlerde ne kadar başarılı olduğumuzu anlamanız mümkündür.

Stand temizliği – İstanbul Stand Temizlik Şirketi yazısı ilk önce Entegre Group üzerinde ortaya çıktı.

]]>
http://www.temizliksirketi.com.tr/stand-temizligi/feed/ 0